PERSONALE

P1466063-kopi 2.jpg

SANNE Thybo

Forstander

Tlf.: 24 65 10 71

sanne@jobkollegiet.dk

ISAK Pedersen

Uddannet pædagog, Botræner og administrativ medarbejder

isak@jobkollegiet.dk

GITTE Tagesen

Uddannet pædagog

Botræner

gitte@jobkollegiet.dk

P1466079 2.jpg

JYTTE Søjberg

Uddannet pædagog

Botræner

jytte@jobkollegiet.dk

Rasmus Persen

Uddannet pædagog

Botræner og Jobvejleder

rasmus@jobkollegiet.dk

P1466085 2.jpg

Kirsten Thomsen

Uddannet pædagog

Botræner

kirsten@jobkollegiet.dk

Jonas Eriksen

Uddannet pædagog

Botræner og SOME-ansvarlig

jonas@jobkollegiet.dk

Laura Lysholt

Uddannet ergoterapeut

Botræner

laura@jobkollegiet.dk

P1466070 2.jpg

Didde Toft

Uddannet pædagog og Cand.pæd.fil.

Botræner og udviklingskonsulent

didde@jobkollegiet.dk

Er på barsel pt. 

P1466067.jpg

Ellen Larsen

Udannet pædagog

Botræner og sundhedsmedarbejder

ellen@jobkollegiet.dk

Joan Melin

Uddannet psykomotorisk terapeut

Sundhedsmedarbejder

joan@jobkollegiet.dk

Nils 

Pedel

Katrine

Studerende fra VIA  

17/1 til 31/5 2022

katrine@jobkollegiet.dk

Kristian

Studerende fra Diakonhøjskolen

1/12 2021 til 31/5 2022

kristian@jobkollegiet.dk