PERSONALE

SANNE Thybo

Forstander

Tlf.: 24 65 10 71

sanne@jobkollegiet.dk

ISAK Pedersen

Uddannet pædagog, Botræner og administrativ medarbejder

isak@jobkollegiet.dk

GITTE Tagesen

Uddannet pædagog

Botræner

gitte@jobkollegiet.dk

IMG_5542 2_edited.jpg

JYTTE Søjberg

Uddannet pædagog

Botræner

jytte@jobkollegiet.dk

Rasmus Persen

Uddannet pædagog

Botræner og Jobvejleder

rasmus@jobkollegiet.dk

Kirsten Thomsen

Uddannet pædagog

Botræner

kirsten@jobkollegiet.dk

Jonas Eriksen

Uddannet pædagog

Botræner og SOME-ansvarlig

jonas@jobkollegiet.dk

Laura Lysholt

Uddannet ergoterapeut

Botræner

laura@jobkollegiet.dk

Didde Toft

Uddannet pædagog og Cand.pæd.fil.

Botræner og udviklingskonsulent

didde@jobkollegiet.dk

Er på barsel pt. 

Ellen Larsen

Udannet pædagog

Botræner og sundhedsmedarbejder

ellen@jobkollegiet.dk

Joan Melin

Uddannet psykomotorisk terapeut

Sundhedsmedarbejder

joan@jobkollegiet.dk

Nils 

Pedel

Nils.jpeg
IMG_7404_edited_edited.jpg

Charlotte

Pædagog studerende

1/6- 30/11 2022

charlotte@jobkollegiet.dk

Kamma 

Pædagog studerende

1/6- 30/11 2022

kamma@jobkollegiet.dk